भविष्यति साधु

bhaviSyati saadhu
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Už mě nebaví pořád někde něco hledat, tak všechno co se mi líbí a vše co potřebuju mít pokupě si dám sem. A basta fidli!!!

 

Hry na karneval

1. „Zavaž co nejrychleji 10 uzlů“
hra v hodná na Karneval pro svojí rychlost a možnost zapojit několik dětí najednou. Důležité je vybírat děti stejně věkově zdatné. Nejrychlejší vyhrává.

2. "Novinový tanec"
Každý hráč dostane stejně velký kus novin a ten si položí pod sebe na zem. Pro tuto hru se mu stává jeho kouskem tanečního parketu, ze kterého se nesmí vzdálit. Začne hrát hudba a všichni hráči tančí na svých vlastních novinách. Pokud přešlápnou, vypadávají ze hry.
Při každém dalším přerušení hudby si zbylý hráči přepůlí svůj kus novin a tak překládají až do konce, dokud nezůstanou pouze ti nejlepší a z nich nevzejde vítěz. Jednoduchá a velice zábavná hra.

3. "Mumie"
Týmy v této hře tvoří pouze dva lidé, kteří se mezi sebou dohodnou, který z nich bude mumií, a který bude z druhého mumii vytvářet. Ptáte se jak? Za pomoci toaletního papíru přece. Soutěž tkví v rychlosti a také v dokonalosti, čím více je kůže zakrytá, tím je mumie dokonalejší.

4. "Modní soutěž s přehlídkou"
Několik dvojic, vítány budou dvojice rodič + dítě, na znamení vyrazí k bedně s nejrůznějšími a comožná nejvtipnějšími kousky oděvů a postupně vybírají a oblékají svého kolegu ve dvojici. Je dobré mezi oblečení přidat např. potapěčské brýle, ploutve, kombiné, čelenku s čertovskými rohy, svářečskou kuklou atd. Po uplynutí času - 1 písnička - následuje modní přehlídka a konečné vyhlášení nejlepšího páru. Je to velká legrace.

5. "Neobvyklé pojídání čokolády"
Pro tuto hru budete potřebovat tabulku čokolády zabalenou do novinového papíru, nůž, vidličku, šálu, čepici, rukavici a bundu. Všechny tyto věci rozmístěte po stole a čokoládu umístěte přímo do středu. Nyní si připravte kámen a hudbu. Hráči si posílají kámen tak dlouho, dokud nepřestane hrát hudba. Ten , kdo drží kámen ve chvíli, kdy hudba přestala, si musí obléct všechno zimní oblečení ze stolu a za pomoci nože a vidličky se zároveň s hudbou může „pustit“ do čokolády (kterou si nejdřív vybalí). Musí si ale pospíšit – jakmile totiž hudba přestane hrát, na jeho místo nasatupuje hráč, u kterého zůstal kámen. Hráč musí co nejrychleji přenechat oblečení a přenechat šanci dalšímu.
Hra končí až ve chvíli, kdy dojde čokoláda. Ale do té doby si jistě užijete spoustu legrace.

6. "Popelky"
3 skupinky dětí (3-5) mají za úkol v časovém limitu přebrat co nejrychleji vysypané fazole dvou barev. Rychlejší vítězí.
Potřeby: misky a kelímky s fazolemi dvou barev

7. "Krmení partnera Nugetou"
Jeden za dvojice stojí, má zavázené oči a krmí druhého, který sedí a nesmí pomáhat. Soutěž se může i několikrát opakovat. Je dobré začít s dětmi a potom do hry vtáhnout i dospělé. Největší legrace je s manželskými páry. Nugeta se dá vyměnit třeba za marmeládu, nebo med.

8. "Kdo uváže nejdelšího hada? "
Dvě až tři skupinky po 5 dětech navazují hada z oblečení, které je na jedné velké hramadě. V určeném časovém limitu - 1 písnička se snaží navázat co nejvíce kusů oblečení tak, aby jejich had byl nejdelší - ten vítězí.

9. "Krmení jedlíka se zavázanýma očima a jedlík se zavázanýma rukama"
Dvě děti, jedno zavázané oči a krmí, druhé zavázané ruce a je krmeno (křupky, nebo piškoty se šlehačkou, aby byli děti upatlané, svatební koláčky) a kdo nakrmí jedlíka jako 1., ten vyhrává

10. "Posílání balíčku"
Potřebujeme: 1 dárek (cenu), 20 archů balícího papíru (lépe mít alespoň 2 barvy), hudební přehrávač. Připravte si balíček před akcí tím, že zabalíte dárek do balicího papíru. Použijte různé barvy papíru na rozlišení jednotlivých vrstev. Zabalte dárek do prvního archu papíru a zajistěte lepicí páskou. Poté pokračujte v zabalování, vrstvu po vrstvě. Posaďte děti do kruhu a pusťte hudbu. Dejte balíček jednomu dítěti a požádejte ho, aby poslal balíček proti směru hodinových ručiček. Vysvětlete dětem, že ve chvíli kdy přestane hrát hudba, dítě které drží balíček v ruce, smí odstranit pouze jednu vrstvu papíru. Takto pokračujte do doby, kdy bude rozbalena poslední vrstva papíru s dárkem. Pokud hrají malé děti je dobré pod každou vrstvu skrýt malé překvapení(nálepka, lízátko, žvýkačka), děti neztratí zájem a nebudou smutné pokud nevyhrají).

11. "Pytel plný parády"
Pytel ve kterém jsou různé části oděvů. Děti sedí v kole, když se přeruší hudba, dítě u kterého je v tu chvíli pytel sáhne dovnitř a to co vytáhne, si na sebe obleče. Vítězí ten, kdo toho má na sobě nejvíce. (reflexní vesta, policejní čepice, brýle, ponožky, pláštěnka, trenky, halenka s flitry, zástěra, sluchátka na traktor, potapěčské brýle, pouta, nos na gumu, rukavice, šaty, spodky, plavky, rukávky na plavání, VYHRÁVÁ TEN, KDO TOHO MÁ NA SOBĚ NEJVÍCE.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one